Marcin ‚Dredu’ Regulski

Urodzony 25.04.89 w Jarocinie. Brak wykształcenia nadrabia wyobraźnią, charyzmą i zdolnościami adaptacyjnymi. Od 10 roku życia przeprowadza się częściej niż raz do roku, w tym od 10 lat poza granicami Polski. Z zamiłowania stolarz i restaurator antyków, a także tłumacz, redaktor, prezenter i wolontariusz. Współprowadzący podcast RPGadka, inicjator społeczności graczy online i strony „Oni, on i gry”. Uzależniony od gier RPG, nie potrafi przeżyć tygodnia bez zagrania przynajmniej ośmiu sesji.

Krzysztof Machnik

Krzysztof Machnik posiada 4 dan Aikido (Aikikai) oraz zwój Mokuroku w Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu – najstarszej zachowanej do dnia dzisiejszego japońskiej sztuki walki. Jest profesjonalnym nauczycielem sztuk walki, który na co dzień prowadzi swój klub w Gdańsku. Inicjator intensywnych programów szkoleniowych dla młodzieży i dorosłych.

Aikido zajmuje się od 2004 roku. Zaczyna od treningu pod okiem Tomasza Krzyżanowskiego (6 dan Aikido). Swoją wiedzę pogłębia na wielu seminariach w kraju i za granicą, między innymi w Szwecji, Grecji, Chorwacji, na Łotwie i w Japonii. Fascynuje go broń japońska. By rozwinąć swoją wiedzę zaczyna w 2007 roku treningi iaido. Pierwszy kontakt z Katori ma w roku 2010. W 2014 roku tworzy pierwszą na Pomorzu grupę ćwiczącą Tenshin Shoden Katori Shinto Ryu. W 2019 roku jako pierwszy w Polsce otrzymuje zwój Mokuroku od Tetsutaka Sugawara, głowy Katori Shinto Ryu Sugawara-ha i twórcy Sugawara Sogo Budo.

Sponsorzy